Screenshot_2018-05-15-12-37-40-113~2

KUTTAM'a Hoşgeldiniz!

Direktörün Mesajı

Koç Üniversitesi yetenekli gençleri ve değerli akademisyenleri bir araya getirerek bilime evrensel düzeyde katkıda bulunmayı amaçlamaktadır. Üniversitemiz Yaşam Bilimleri, Sosyal Bilimler, Mühendislik ve Sağlık Bilimleri alanlarında interdisipliner araştırmalarda eşsiz bir noktadadır. Buradan aldığı güç ile kurulan araştırma merkezimiz; sağlık alanında yapılacak translasyonel araştırmalara altyapı sağlamak, ilgili araştırmacıları teşvik etmek ve desteklemek, ötesinde üniversite-sanayi işbirliğini arzu edilen seviyeye çıkarabilmek amacı ile kurulmuştur.

Koç Üniversitesi Rumelifeneri Kampüsü Türkiye’nin en güzel ve en iyi donanımlara sahip üniversite kampüslerinden biri olup, eşsiz mimarisi ile sakin ve huzurlu bir ortamı birleştirerek akademik, kültürel ve sosyal yaşam olanakları sağlamaktadır. Ayrıca Koç Üniversitesi Hastanesi, kalbinde konuşlandırılmış araştırma laboratuvarları ile translasyonel tıp araştırmaları için eşsiz bir olanak sunmaktadır.

KUTTAM’a gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz. Herhangi bir sorunuz olur ise; bizimle irtibata geçmekten lütfen çekinmeyin. Geleceğin araştırmalarını bugünden birlikte gerçekleştirmek üzere işbirliğine hazırız.

İyi dileklerimle,

Prof. Dr. İhsan Solaroğlu