Klinik Araştırma Ünitesi

Koç Üniversitesi Hastanesinde açılan “Klinik Araştırmalar Ünitesi”, klinik araştırmanın tasarlanmasından tamamlanmasına kadar her adımda ihtiyaç duyulan bilimsel ve teknik desteği sağlamak için çalışmalar yürütmektedir. Ünite, yasal mevzuatlara uygun şekilde etik kurul onaylı klinik araştırmaların yanı sıra biyomedikal cihaz ve ilaç alanında çok merkezli randomize kontrollü çalışmaların yönetimi için de kurgulanmıştır. “Klinik Araştırmalar Ünitesi” çağdaş standartlara uygun fiziki alt yapısının ötesinde araştırmacıya her türlü uzmanlık, danışmanlık ve destek sağlayan ve yüksek kaliteli klinik araştırmaların yürütülmesini kolaylaştıran bir akademik birimdir. Ünitemiz, alanlarında uzmanlaşmış, eğitimli profesyonel araştırma personeli ile bir yandan çağdaş klinik araştırma standartlarına uyumu sağlarken, öte yandan klinik araştırmaları uygun maliyetli ve verimli bir şekilde yürütmek için destekleyici bir ortam sağlamaktadır.

Gönüllü Başvurusu için;

Siz veya aile üyeleriniz bizi 0850 250 8 250 / 20457numaralı telefonlardan arayarak ve ya ctunit@ku.edu.tr  adresine posta göndererek randevu talebinde bulunabilirsiniz. Ekibimiz bilgilerinizi gözden geçirecek ve kısa süre içersinde sizlere geri dönüş yapacaklardır.

Gönüllü Önermek için;

Hekim olarak ekibiniz ya da siz bir hastayı bize 0850 250 8 250 / 20457 no.lu telefonu arayarak ve ya ctunit@ku.edu.tr  adresine e-posta göndererek bir araştırmaya katılım için önerebilirsiniz.

İletişim:

Tel: 0850 250 8 250 / 20457

E-mail: ctunit@ku.edu.tr

Adres: Topkapı, Davutpaşa Cd. No. 4, 3401 Zeytinburnu/İstanbul